شرایط و قوانین گزارش باگ فروشگاه اینترنتی مونی نو Mooni Nov

هیچ وب سایت و یا اپلیکیشنی نمی تواند مدعی شود که بدون نقص و ایراد و باگ است. و مطمئنا آنلاین شاپ مونی نو MooniNov هم از این امر مستثنی نیست. کارشناسان وب سایت مونینو Mooni Nov همیشه در تلاش هستند تا بهترین خدمات با کمترین ایرادات را به کاربران و مشتریان عزیزمان ارائه کنند. اما اگر باز هم با ایراد و یا مشکلی در هر یک از مراحل دریافت خدمات در آنلاین شاپ مونی‌نو MooniNov مواجه شدید، خواهشمندیم آن را به ما گزارش دهید.

شما کاربران و مشتریان عزیز وبسایت مونینو MooniNov می توانید در این بخش هر گونه باگ و خطا و مشکل امنیتی و غیر امنیتی را به ما گزارش دهید.

با گزارش باگ و مشکلات مهم هدیه بگیرید

با توجه به میزان حساسیت و اهمیت خطای گزارش شده از سوی شما، فروشگاه اینترنتی مونی نو MooniNov سعی می کند تا به پاس قدردانی، هدیه ای برای شما در نظر بگیرد. توجه داشته باشید که بعضی از مشکلات و باگ ها به دلیل کم اهمیت بودن شامل هدیه نخواهند بود.

اهمیت حفظ حریم خصوصی دیگران و پایبندی به قوانین و مقررات

لطفا توجه داشته باشید قبل از برطرف شدن خطا و باگ توسط گروه مونینو MooniNov، هیچگونه اطلاعاتی در مورد آن را عمومی نکنید. یا با دیگران به اشتراک نگذارید. در صورت یافتن و گزارش مشکلات امنیتی، بدون رضایت افراد با حساب کاربری آن‌ها تعاملی نداشته باشید. و از شکستن حریم خصوصی و شخصی افراد و ایجاد مشکل در اطلاعات دیگر کاربران و مشتریان مونی نو MooniNov اجتناب کنید. همچنین به هیچ عنوان از مشکلات و باگ های امنیتی که یافته و گزارش کرده اید، بهره برداری و سوء استفاده نکنید. و به قوانین کشور پایبند باشید.

فرم گزارش باگ و مشکل در عملکرد وبسایت مونی نو MooniNov

 

لطفا مشکلات مربوط به سفارش خود را از طریق فرم ارتباط با ما گزارش کنید. مشکلات سفارش‌ در فرم زیر رسیدگی نخواهد شد.