کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، ابهام یا مشکلی، پیش از هرگونه اقدامی، بخش سوالات متداول را در وب سایت فروشگاه اینترنتی مونی نو Mooni Nov ملاحظه و مطالعه کنید. سپس در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، می توانید از طریق فرم ارتباط با ما اقدام به ارسال پیام به کارشناسان ما کنید. همکاران ما در اولین فرصت پاسخ شما را خواهند داد.

ارتباط با ما | فروشگاه اینترنتی مونی نو MooniNov

فرم ارتباط با ما

ما کجا هستیم...

📌 آدرس مونی نو MooniNOv : اصفهان، فریدونشهر، خیابان مدنی، نبش خرسند، کد پستی 8591844816 - 57592888 - شناسه صاپست 1718107

📱 تنها تلفن پشتیبانی ما 09366102441 است. پشتیبانی تلفنی مونینو Mooni Nov فقط از طریق شماره تلفن 09366102441 و فقط از ساعت 9 صبح تا 17 عصر در روزهای غیر تعطیل انجام می شود. مونی‌نو هیچگونه پشتیبانی تلفنی غیر از این شماره تلفن ندارد.

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال، ابهام یا مشکلی، پیش از تماس تلفنی با شماره پشتیبانی، بخش سوالات متداول را ملاحظه و مطالعه فرموده و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، از طریق فرم ارتباط با ما اقدام به ارسال پیام فرمایید. همکاران ما در اولین فرصت پاسخ شما را خواهند داد.

ارتباط با پشتیبانی از طریق شبکه های اجتماعی

ایتا مونی نو MooniNov اینستاگرام مونی نو MooniNov سروش مونی نو MooniNov تلگرام مونی نو MooniNov

درباره ما

"مونی نو MooniNov" به معنی "ماهی نو" در 11 مرداد 1402 متولد شد. تا هم خدمت رسان کاربران و مشتریان عزیز باشد و هم برای بسیاری از هموطنان عزیز اشتغال زایی کند.

وب سایت مونی نو هم دارای نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) بوده و هم دارای درگاه پرداخت معتبر و امن زرین پال است. علاوه بر این امکان پرداخت از طریق عملیات کارت به کارت نیز فراهم شده که در صورت فعال بودن گزینه آن در قسمت تسویه حساب سبد خرید، می توانید از آن استفاده کنید.

در این بخش اقدامات و تغییرات انجام گرفته در مجموعه مونینو Mooni Nov اطلاع رسانی خواهد شد.

مرداد 1402 - مونی نو کار خود را با فروش کلاه های بچه گانه، دخترانه، پسرانه، زنانه و مردانه آغاز کرد. پس از آن نیز سعی کرده تا با افزودن محصولات جدید در دسته بندی های مختلف مانند دمپایی روفرشی، اسلیپر و کتاب های الکترونیکی آنلاین به تنوع محصولات خود بیفزاید. 

بهمن 1402 - لوگو، تم و رابط کاربری وب سایت و حساب کاربری شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مونی‌نو به طور کامل تغییر کرد.

لوگوی قدیم

لوگوی مونی نو MooniNov

لوگوی جدید

لوگوی مونی نو MooniNov ورژن 2 سایز 304 در 98

این قسمت بطور مداوم بروز رسانی می شود... ما را همراهی کنید.

نماد تجارت الکترونیکی (نماد اعتماد) و نماد درگاه پرداخت امن زرین پال

📱 تنها تلفن پشتیبانی ما 09366102441 است. پشتیبانی تلفنی مونینو Mooni Nov فقط از طریق شماره تلفن 09366102441 و فقط از ساعت 9 صبح تا 17 عصر در روزهای غیر تعطیل انجام می شود. مونی‌نو هیچگونه پشتیبانی تلفنی غیر از این شماره تلفن ندارد.