سیاست مرجوعی و بازپرداخت وجه مونی نو MooniNov

فروشگاه اینترنتی مونی نو MooniNov همیشه سعی داشته و دارد تا رضایت مشتریان را با بالاترین میزان ممکن کسب کند. به همین دلیل دائما در صدد بوده تا در حد امکان و طبق قوانین و مقررات حاکم بر کشور و همچنین شرایط و مقررات خود که مشتری در هنگام ثبت نام و ثبت سفارش با آنها موافقت کرده است، امکان مرجوعی کالا توسط مشتری و بازپرداخت وجه را در صورت بروز مشکلات مختلف و همچنین برای کسب رضایت مشتری، راحت تر و مطمئن تر کند. در ادامه می توانید سیاست مرجوعی و بازپرداخت وجه فروشگاه اینترنتی مونینو Mooni Nov را مطالعه کنید.

اگر سفارش مشتری قابل پردازش و ارسال نباشد و یا مشتری از خرید خود انصراف دهد:

  1. مونی‌نو MooniNov در هنگام ثبت سفارش توسط مشتری، می تواند مبلغ سفارش را از طریق کارت به کارت، واریز به شماره حساب، واریز به شماره شبا و یا از طریق درگاه های پرداخت آنلاین معتبر از مشتری مطالبه و دریافت نماید. در صورت نیاز به بازپرداخت وجه به مشتری به هر دلیلی و یا انصراف مشتری از خرید قبل از بسته بندی و تحویل کالا به شرکت پست، مونی نو MooniNov می تواند وجه را از همان طریق به مشتری بازگرداند. در این صورت، مونی نو Mooni Nov وجه را تنها به همان شماره کارت یا حسابی واریز خواهد کرد که قبلا مشتری از طریق آن، وجه را به مونی نو MooniNov پرداخت کرده است. مشتری باید رسید واریز وجه خود را تا زمان بازپرداخت وجه نزد خود نگهداری کرده تا در صورت لزوم به مونینو MooniNov ارائه دهد.
  2. پس از بسته بندی کالا و اگر هنوز بسته به سمت شرکت پشت ارسال نشده باشد، در صورتی که مشتری از خرید خود انصراف دهد، مونی نو هزینه بسته بندی و ارسال کالا را از مبلغ واریز شده توسط مشتری کسر کرده، و مابغی مبلغ (معادل جمع کل مبلغ کالاهای سفارش داده شده توسط مشتری) را به مشتری عودت خواهد داد. اما در صورتی که بسته به سمت شرکت پست ارسال شده باشد، مشتری به هیچ عنوان امکان انصراف از خرید را نخواهد داشت.
  3. پس از تحویل کالا به شرکت پست، مشتری به هیچ عنوان امکان انصراف از خرید را نخواهد داشت.
  4. سفارش هایی مانند خرید خدمات آنلاین و فایل های دانلودی به هیچ عنوان قابل انصراف و یا بازپرداخت وجه نخواهد بود. پس در خرید خود دقت کنید.

در صورتی که مشتری پس از دریافت کالا به هر دلیلی خواهان مرجوعی کالا باشد:

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت های مونینو MooniNov بوده است. و مونی‌نو Mooni Nov در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چهارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

با توجه به گستردگی گروه های کالای ارائه شده در وب سایت مونی نو MooniNov، همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند، دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند. و  تا 7 روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد.

درصورتی که…

  1. کالاها طبق لیست سفارش به طور ناقص ارسال شده باشد.
  2. سفارش اشتباه برای مشتری ارسال شود.
  3. اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.
  4. اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد و این مورد بخاطر خطای مونی نو MooniNov باشد…

مشتری می تواند پس از تایید مونی نو MooniNov از خدمات مرجوعی کالا استفاده نماید.

لذا مونی‌نو Mooni Nov همیشه در هنگام ارسال کالا، از کالا و بسته بندی آن عکس و فیلم تهیه کرده تا در صورت نیاز به مشتری ارائه دهد.

خسارت در هنگام حمل و نقل:

مونی نو MooniNov همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب مشتری و اعلام بارنامه مرسوله (درج در حساب کاربری یا اطلاع رسانی از طریق سرویس ایمیل یا پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. و مونی نو MooniNov هیچگونه مسئولیتی مانند جبران خسارت در خصوص مشکلات بوجود آمده پس از تحویل مرسوله ها به شرکت های حمل و نقل معتبر ندارد.
با توجه به این که کلیه مرسولات شرکت پست ایران بیمه می باشد، مشتری می تواند آسیب‌های ناشی از حمل و نقل را از طریق شرکت پست پیگیری نموده و طلب خسارت نماید. لذا پیشنهاد ما جهت ارسال مرسولات استفاده از خدمات شرکت پست ایران می باشد.

چندین نوع کالا قابل مرجوعی نیستند:

کالاهای فاسد شدنی مانند غذا، گل و آرایشی یا بهداشتی یا مراقبت شخصی.

روزنامه یا مجلات.

کارت هدیه.

هدایایی که مونی نو MooniNov آن را به همراه سفارشات برای مشتری ارسال کرده است.

محصولات و خدمات آنلاین و قابل دانلود.

هر کالایی که به دلیل خطای مشتری در شرایط اولیه خود نباشد، آسیب دیده یا قطعاتی از آن از دست رفته باشد.

ارسال مرجوعی به مونی نو Mooni Nov :

کالای مورد نظر باید استفاده نشده باشد و در همان شرایطی باشد که مشتری آن را دریافت کرده است. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد. مشتری باید قبل از مرجوعی کالا ابتدا با کارشناسان مونی نو MooniNov تماس بگیرد. کارشناسان ما هماهنگی ها لازم را با مشتری انجام داده و مدارک و مستندات را به مشتری ارائه می دهند. و همچنین مدارک و مستندات لازم را از مشتری درخواست می نمایند. سپس موضوع را بررسی کرده و نتیجه تایید یا رد موضوع را به مشتری اعلام می کنند. در این مرحله در صورت تایید مرجوعی کالا توسط کارشناسان ما، مشتریان عزیز کالاهای مورد نظر را به همراه کلیه مدارک و مستندات و با همان بسته بندی اولیه و از طریق پست پیشتاز به آدرس اعلامی از سوی کارشناسان ما مرجوع خواهند کرد.

قبل از بازگرداندن محصول خود، حتما با کارشناسان مونی نو MooniNov هماهنگی های لازم را انجام دهید. و آدرس صحیح جهت بازگرداندن کالا را جویا شوید.

مشتری مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل در زمان سفارش و یا مرجوعی کالا خواهد بود. هزینه ارسال سفارشات غیر قابل استرداد است. در صورت تایید مرجوعی کالا و بازپرداخت وجه توسط کارشناسان ما، هزینه حمل و نقل ارسال سفارشات از وجه مشتری کسر خواهد شد.

بسته به محل زندگی مشتری، مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا کالا به دست ما برسد، متفاوت است.

مسئولیت بسته بندی صحیح و امنیت و بیمه کالاهای مرجوعی بر عهده مشتری می باشد. پس پیشنهاد می کنیم از خدمات حمل و نقل مطمئن و قابل پیگیری با بیمه حمل و نقل مناسب استفاده کنید. ما تضمین نمی کنیم که کالای مرجوعی مشتری به دست ما برسد.

تایید نهایی مرجوعی توسط مونی نو MooniNov :

پس از دریافت و بازرسی نهایی کالای مرجوعی، کارشناسان ما به مشتری اطلاع می دهند که کالای مرجوعی را دریافت کرده ایم. کارشناسان ما بررسی می کنند که کالای مرجوعی ایراد یا مغایرت نداشته باشد و سپس تأیید یا رد مرجوعی را به مشتری اطلاع خواهند داد. ابتدا مونینو Mooni Nov خطای خود را رفع می کند. و کالای مشتری را طبق سفارش اصلی و بدون هیچ مشکل دیگری برای مشتری ارسال خواهد کرد. اما در صورتی که مونی نو MooniNov به هر دلیلی قادر به این کار نباشد، وجه مشتری را پس از کسر هزینه های حمل و نقل بازپرداخت می کند.

نحوه بازپرداخت وجه توسط مونینو Mooni Nov :

مشتری باید رسید واریز وجه خود را تا زمان بازپرداخت وجه نزد خود نگهداری کرده تا در صورت لزوم به مونینو MooniNov ارائه دهد.

در صورت تایید نهایی مرجوعی و بازپرداخت وجه توسط کارشناسان ما، وجه مربوطه طی 48 الی 72 ساعت کاری در روزهای کاری و غیر تعطیل به حساب مشتری واریز خواهد شد. مونی نو MooniNov وجه را تنها به همان شماره کارت یا حسابی واریز خواهد کرد که قبلا مشتری از طریق آن، وجه را به مونی نو Mooni Nov پرداخت کرده است.

در خصوص کالاهایی که دارای گارانتی و وارانتی می باشند:

مونی نو MooniNov صرفا یک توزیع کننده خرد و ارائه دهنده خدمات می باشد. و هیچ مسئولیت و وظیفه ای در خصوص گارانتی و وارانتی کالاهای ارائه شده ندارد. مشتری می تواند گارانتی و وارانتی کالاها را در صورت وجود از شرکت های گارانتی کننده و وارانتی کننده مربوطه پیگیری کند.

برای سؤالات بیشتر در رابطه با مرجوعی کالا و بازپرداخت وجه با ما از طریق صفحه ارتباط با ما در تماس باشید.