رویه های ارسال سفارش و پرداخت مونی نو MooniNov

فروشگاه اینترنتی مونی نو MooniNov همیشه سعی داشته و دارد تا بهترین، سریعترین، ساده ترین و از همه مهمتر امن ترین راه ها و روش ها را برای پرداخت وجه و هزینه سفارش و ارسال و تحویل آنها به دست مشتری را ارائه دهد. در اینجا می توانید رویه های پرداخت و ارسال سفارش فروشگاه اینترنتی مونی نو Mooni Nov مطالعه کرده و آخرین شرایط و قوانین مربوطه اطلاع یابید.

رویه های ارسال سفارش توسط مونی نو MooniNov :

 • مونی نو MooniNov با همکاری شرکت پست و از طریق پست پیشتاز و با بالاترین سرعت ممکن سفارش شما را ارسال می کند.

مونینو Mooni Nov اگر کالایی را در انبار خود نداشته باشد به هیچ وجه اقدام به فروش یا پیش فروش آن نمی کند. پس با اطمینان خاطر خرید کنید.

 • از ثبت صحیح سفارش خود و پرداخت اینترنتی خود اطمینان کامل حاصل کنید.
 • در صورتی که پرداخت خود را از طریق کارت به کارت، واریز به شماره حساب و یا واریز با استفاده از شماره شبا انجام داده اید، حتما اطلاعات واریزی آن را با مراجعه به “حساب کاربری” خود ثبت کرده و سفارش خود را تکمیل کنید. همچنین در ثبت اطلاعات دقت کنید. چرا که در صورت عدم ثبت به موقع و یا ثبت اطلاعات نادرست، مونی‌نو MooniNov هیچگونه مسئولیتی در خصوص ارسال کالا ندارد.
 • مونی نو MooniNov از ارسال سفارش به آدرس های نادرست و حساب های کاربری دارای نقص و اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن ها خودداری می کند. لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد بوده و حتما دارای کد پستی معتبر باشد.
 • سفارش شما با پست پیشتاز  برای شما ارسال خواهد شد. اما مدت زمان تحویل آن توسط شرکت پست به شما، بستگی به محل زندگی شما و شرایط و قوانین شرکت پست دارد. و مونی نو MooniNov هیچگونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.
 • مونی نو Mooni Nov در روزهای تعطیل رسمی و همچنین روزهای جمعه هیچگونه پاسخگویی، سرویس دهی و خدماتی ارائه نمیدهد. با این وجود شما می توانید 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز سفارش خود را ثبت و پرداخت نمایید. ما در اولین روز کاری بعد از روز تعطیل پاسخگو و خدمتگزار شما خواهیم بود.

نحوه تحویل گرفتن سفارش توسط مشتری :

مشتری در هنگام دریافت سفارش خود از مامورین پست، باید کارت شناسایی معتبر ارائه دهد.

کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد. در غیر اینصورت مامورین پست طبق مقررات و ضوابط مربوط به خود، از ارائه کالا به فرد خودداری می کنند.

رویه پرداخت اینترنتی مبلغ سبد خرید :

 • کاربران مونینو MooniNov می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی معتبر و بسیار ایمن، و همچنین از طریق کارت به کارت، پرداخت به شماره حساب بانکی و پرداخت با استفاده شماره شبا، هزینه سفارش خود را پرداخت کنند.

در صورتی که پرداخت خود را از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی انجام داده باشید، پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است. و پس از آن نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

اما در صورتی که پرداخت خود را از طریق کارت به کارت، واریز به شماره حساب بانکی و یا واریز با استفاده از شماره شبا انجام داده اید، حتما اطلاعات واریزی آن را با مراجعه به “حساب کاربری” خود ثبت کرده و سفارش خود را تکمیل کنید. پس از آن نیازی به اطلاع‌ دادن پرداخت سفارش نیست. همکاران ما اطلاعات واریزی شما را بررسی می کنند. و در صورت صحیح بودن آن، سفارش شما وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین در ثبت اطلاعات دقت کنید. چرا که در صورت عدم ثبت به موقع و یا ثبت اطلاعات نادرست، مونی‌نو Mooni Nov هیچگونه مسئولیتی در خصوص ارسال کالا ندارد.

 • هنگام ثبت سفارش میتوانید هر کدام از راه های پرداختی ارائه شده در صفحه تسویه حساب را به میل خود انتخاب کنید. و نسبت به پرداخت هزینه سفارش خود اقدام کنید. لازم به ذکر است مونی نو MooniNov ممکن است در هر زمان روش های پرداختی جدیدی را به روش های پرداختی موجود اضافه کرده و یا آن را جایگزین روش های پرداختی موجود کند.

برای پرداخت اینترنتی شما نیاز دارید به:

 • شماره کارت 16 رقمی روی کارت عابر بانک (کارت بانکی شما باید عضو شبکه شتاب باشد)
 • رمز دوم پویا کارت بانکی (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید)
  برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز پویای خود را فعال کنید. می توانید از کارشناسان بانک خود نیز کمک بگیرید.
 • کد CVV2

این کد یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود. و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد.

 • تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است)

سایر قوانین و مقررات وب سایت مونی نو Mooni Nov را در صفحه شرایط و قوانین و سیاست حفظ حریم خصوصی و صفحه سیاست مرجوعی و بازپرداخت وجه مطالعه کنید.